Wynajem Dmuchańców Sulejówek

wynajem dmuchańców sulejówek

Firma wynajem Dmuchańców

Firma Wynajem Dmuchańców oferuje do wynajmu różnego rodzaju atrakcje dmuchane. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm tego typu w Województwie Mazowieckiem jak również w całej Polsce. Nasze dmuchańce są najwyższej jakości  – spełniają wszelkie normy iso oraz normy bezpieczeństwa.

Wynajem Dmuchańców Sulejówek !

Nasza firma działa od 2000 roku i na przestrzeni tego czasu udało nam się urozmaicić naszymi atrakcjami prawie 7000 różnego rodzaju imprez, festynów czy pikników. Nawiązaliśmy stałą współpracę z ponad 400 placówkami prywatnymi jak również samorządowymi.

Udało nam się zdobyć zaufanie wielu podmiotów zarówno prywatnych jak i należących do administracji publicznej, nasz firma powstała z miłości do dzieci.

Posiadamy wiele różnych atrakcji dmuchanych które oferujemy w całej Polsce również w mieście Sulejówek. Wynajem dmuchańców w Sulejówku tylko z nami  – zapewnimy Wam niezapomniane przeżycia !

Zapraszamy do zapoznania się z opisem usługi Wynajem Dmuchańców Sulejówek – Życzymy udanej Zabawy !

Wynajem Dmuchańców Sulejówek

Firma Wynajem Dmuchańców – wynajmuje także swoje dmuchane atrakcje w mieście Sulejówek, jest tu kilka przedszkoli oraz szkół podstawowych z którymi współpracujemy. Wielokrotnie zabezpieczaliśmy dmuchańce na imprezy szkolne takie jak dzień dziecka czy pierwszy dzień wiosny, m.im w placówkach:

 • Miejskie Przedszkole Nr 1
  ul. Paderewskiego 47, 05-070 Sulejówek
  Tel. 22 783-10-43
  http://www.mp1sulejowek.pl
 • Miejskie Przedszkole Nr 2
  ul. Szosowa 7, 05-071 Sulejówek
  Tel. 22 783-50-24
  http://www.mp2sulejowek.pl
 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
  ul. Idzikowskiego 2a, 05-070 Sulejówek
  tel. 22 783-35-58
  http://sp1sulejowek.szkolnastrona.pl/bip
 • Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Stefana Czarnieckiego
  ul. Okuniewska 2, 05-070 Sulejówek
  tel. 22 783-11-97
  http://www.zs2sulejowek.pl/
 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  ul. Głowackiego 47, 05-071 Sulejówek
  tel. 22 783-50-19
  https://sp3sulejowek.edupage.org
 • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka
  ul. Narutowicza 10, 05-071 Sulejówek
  tel. 22 783-50-57
  Dyrektor: Jan Rutkowski
  http://sp4sulejówek.pl/

Placówki oświatowe opiekujące się najmłodszymi naszymi pociechami bardzo chętnie korzystają z naszych dmuchanych atrakcji. Są one znakomitym urozmaiceniem w takcie festynów rodzinnych, pikników rodzinnych, imprez szkolnych czy uroczystości organizowanych przez Urząd Miasta Sulejówek.

W naszym asortymencie znajduje się ponad 70 dmuchańców na każdą okazję poniżej opiszemy jakie rodzaje dmuchańców oferujemy do wynajmu na terenie miasta Sulejówek.

Wynajem dmuchanej zjeżdżalni Sulejówek

 Doskonała atrakcja na różnego rodzaju imprezy rodzinne jak również miejskie organizowane przez Urząd Miasta Sulejówek. Wielokrotnie nasze dmuchane zjeżdżalnie brały udział w imprezach z okazji dnia dziecka na terenie Klubu Piłkarskiego Victoria Sulejówek. Dmuchane zjeżdżalnie są skierowane do dzieci w każdym wieku. Nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników naszych dmuchanych atrakcji dba nasz personel. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Wynajmu Dmuchańców Sulejówek !

Wynajem dmuchanego zamku Sulejówek

To fantastyczna atrakcja zwłaszcza dla najmłodszych dzieci mieszkających w mieście Sulejówek. Dmuchane zamki, które oferujemy do wynajmu najchętniej wybierane są przez najmłodsze dzieci. Dodatkowo można je urozmaicić poprzez dodanie takich atrakcji jak kulki w których można się ukryć.

Wynajem dmuchanego toru przeszkód Sulejówek

Jest to atrakcja dmuchana skierowana głównie do dzieci od 6-go roku życia. Dmuchane tory przeszkód znakomicie rozwijają sprawność ruchową połączoną z zabawą – co sprawia że dzieci chętniej odrywają się od telewizora, komputera czy smartfonów. Dodatkowo dmuchane tory przeszkód wyjątkowo dobrze kształtują charakter poprzez współzawodnictwo. Wynajem Dmuchańców Sulejówek – Warto!

Wynajem dmuchanej zjeżdżalni wodnej Sulejówek

Wspaniałe rozwiązanie w upalne dni ! Nasze dmuchane zjeżdżalnie wodne to niezapomniana atrakcja podczas imprez urodzinowych, Kinder Party czy spotkań rodzinnych przy Grill-u. Wielokrotnie zapewne nie wiedzieliście jak zorganizować czas dla najmłodszych podczas rodzinnego grillowania – prawna ? Teraz tego problemu już nie będzie ! Z naszymi dmuchanymi zjeżdżalniami wodnymi Wasze Pociechy nie będą chciały skończyć zabawy, dodatkowo nasze dmuchańce wyposażone są a armatki wodne ! Idealne rozwiązanie na upalne dni – dmuchana zjeżdżalnia wodna !

Nasze dmuchane atrakcje są wynajmowane coraz częściej przez Klientów, którzy chętnie do nas wracają – pozytywne emocje, które wywołuję nasze dmuchańce należy z pewnością powtarzać. Niejednokrotnie 

wynajem dmuchańców Sulejówek

Gdzie świadczymy Wynajem Dmuchańców Sulejówek ?

Firma Wynajem Dmuchańców Sulejówek świadczy swoje usługi oczywiście we wskazanym mieście ale nie tylko. Od początku naszego funkcjonowania swoje usługi wynajmu dmuchańców świadczymy w całej Warszawie a także w poniższych miejscowościach: Warszawa Bielany, Warszawa Praga Południe, Warszawa Bemowo, Warszawa Białołęka, Warszawa Ochota, Warszawa Mokotów, Warszawa Praga Północ, Warszawa Rembertów, Warszawa Tarchomin, Warszawa Śródmieście, Warszawa Targówek, Warszawa Ursus, Warszawa Wawer, Warszawa Wesoła,, Warszawa Włochy, Warszawa Wola, Warszawa Żoliborz Warszawa Ursynów Warszawa Wilanów oraz w miejscowościach podwarszawskich: Józefów, Izabelin, Jabłonna, Legionowo, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna,, Łomianki, Marki, Otwock, Nadarzyn, Piaseczno, Radzymin, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zegrze, Garwolin, Zielonka, Halinów, Dębe Wielkie, Cisie, Zabraniec, Pustelnik, Wiązowna, Okuniew, Siedlce, Michałów, Konik, Mińsk Mazowiecki. We wszystkich tych lokalizacjach możecie skorzystać z usługi Wynajem Dmuchańców Sulejówek !

Niejednokrotnie także wynajmujemy dmuchańce w całej Polsce razem z dowozem – m.in: Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Kraków, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kielce, Olsztyn, Poznań i wiele innych.

Kiedy zamówić Wynajem Dmuchańców Sulejówek ?

Nasza firma Wynajem Dmuchańców otwarta jest dla Was w przez cały tydzień ! Wiemy doskonale że dmuchańce są dla dzieci znakomitą atrakcją i dlatego uruchomiliśmy dla Wasz numer telefonu: 516-877-414. Do Waszej dyspozycji jest także adres poczty elektronicznej e-mail: biuro@wynajemdmuchancow.com – pod tym adresem odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Nasza firma jest czynna przez cały tydzień w godzinach 9:00 – 19:00 poza godzinami urzędowania zapraszamy do skorzystania z poczty elektronicznej.

Wynajem Dmuchańców Sulejówek to doskonała atrakcja dla najmłodszych w trakcie różnego rodzaju imprez, aby mieć pewność że dmuchaniec będzie dostępny w danym terminie prosimy o rezerwację  z wyprzedzeniem. 

Dlaczego warto skorzystać z usługi Wynajem Dmuchańców Sulejówek ?

Wynajem Dmuchańców w mieście Sulejówek to znakomita okazja aby urozmaicić każdą imprezę. Nasi pracownicy służą dla Was radą na każdym etapie zamawiania dmuchańców, poradzimy jaki rodzaj wybrać oraz wielkość dmuchanej atrakcji aby impreza była niezapomniana.

Świadczymy transport oraz dostawę dmuchańców na terenie miasta Sulejówek oraz miejscowości ościennych.

Nasz wyspecjalizowany personel dostarczy dmuchane atrakcje pod wskazany adres, rozłoży dmuchańca oraz wytłumaczy i objaśni w jaki sposób korzystać i obsługiwać nasz asortyment.

Dla naszej firmy bezpieczeństwo naszych użytkowników jest priorytetem. Posiadamy atrakcyjne ceny oraz najwyższej jakości sprzęt. Dmuchańce Sulejówek są bezpieczne !

Nasze dmuchańce przechodzą okresowe przeglądy jakości oraz w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń. To wszystko sprawia że są one bezpieczne dla dzieci jak również osób postronnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert wynajmu dmuchańców w mieście Sulejówek.

 

Dmuchańce Sulejówek !

Wynajem Dmuchańców LOGO PNG
wynajem dmuchańców Warszawa
tel: 516-877-414
biuro@wynajemdmuchancow.com
www.wynajemdmuchancow.com
wynajem dmuchańców piaseczno
wynajem dmuchańców wołomin
wynajem dmuchańców otwock
wynajem dmuchańców pruszków
wynajem dmuchańców garwolin